12 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj 12 Niedziela Zwykła.

2. W środę  od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Bolesnej, Litania do Serca pana Jezusa a następnie Msza św.

3. W czwartek 23 czerwca, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu kończy się oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy na Mszę św. zwłaszcza dzieci, które otrzymają specjalne błogosławieństwo. Po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje wstrzemięźliwość o pokarmów mięsnych.

5. Również w  piątek zakończenie roku szkolnego. Godz. 8.00 – Msza św. dla uczniów klas LO; Godz. 10.00 – Msza św. dla uczniów klas 4-8 SP; Godz. 12.00 – Msza św. dla uczniów klas 1-3 SP. Spowiedź przed wakacjami dla dzieci i młodzieży będzie we czwartek od godz. 17.00.

6. Przez wakacje nie będzie spotkań z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie.

7. Trwa miesiąc czerwiec. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na remont obiektów parafialnych. Dzisiaj składka inwestycyjna.

9. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Konrad Grzegorz Barć s. Mariana i Anny z d. Niepokój zam Bałcianka oraz  Ewa Jadwiga Michalska c. Ryszarda i Elżbiety z d.  Tarkowska zam. w Rymanowie zap. II

Arkadiusz Szul s. Janusza i Małgorzaty z d. Menet zam. w Rymanowie oraz Natalia Wróbel c. Romana i Anny zam. w Drobnicach zap. I

Grzegorz  Chentosz  s. Roberta i Elżbiety z d. Drewek  zam. Posada Górna oraz Klaudia Potasiewicz  c. Janusza i Iwony z d. Koperstyńska zam. w Rymanowie zap. I.

Ogłoszenie społeczne:

Świerkowy Zdrój Medical Spa w Rymanowie-Zdroju zaprasza na IX Piknik Rodzinny, który odbędzie się 26 czerwca 2022 r. od godziny 14:00 na terenach zielonych, zlokalizowanych przy Kompleksie Basenów w Rymanowie-Zdroju. Szczegóły na plakatach.