5 Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych.

2. W poniedziałek uroczystość 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte jak w każdą niedzielę.

3. Zapraszamy do modlitwy Litanią Loretańską – codziennie, także w niedzielę o godz. 18.00 Msza św., a następnie nabożeństwo eucharystyczne ze śpiewaną Litanią Loretańską.

4.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek W pierwszy piątek spowiedź w od godz. 17.00, a następnie Msza św. i nabożeństwo.

W pierwszy piątek odwiedzimy z posługa sakramentalną chorych.

5. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie dla klasy 3A we wtorek o16.00. Dla klasy 3B w środę o godz. 16.00.

6. W przyszłą niedzielę odbędzie się pierwsza Komunia święta dla dzieci klas trzecich. Uroczystość komunijna dla klasy 3A będzie na Mszy św. o godz. 10.30. Dla klasy 3B na Mszy św. o godz. 12.00.

Spowiedź dla dzieci i rodziców klas trzecich będzie w piątek od godz. 16.00. Dalszą rodzinę dzieci pierwszokomunijnych zachęcamy do spowiedzi w ciągu tygodnia.

7.Dziękujemy za porządkowanie obejścia kościelnego. Do sprzątania i dekorowania kościoła prosimy rodziców dzieci komunijnych w czwartek i piątek.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na remont naszych świątyń.

9. We wtorek po Mszy św. będzie kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 8.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Piotr Paweł Szatkowski s. Ryszarda i Haliny z d. Madej zam. Posada Górna oraz Paulina Katarzyna Dobrzańska c. Zygmunta i Alicji z d. Kuc zam. W Szczepańcowej  zap. II

Adrian Paweł Zając s. Krzysztofa i Agaty z d. Opalińska oraz Dominika karbolina Pigoń c. Jana i Stanisława z d. Cecuła zam. w Rymanowie zap. II .

Hubert Piotr Kędra s. Jerzego i Marty z d. Ryba zam. W Humniskach oraz Aleksandra Wojtoń c. Mariusza i Agnieszki z d. Niemczyk zam. Rymanów zap. II.

Wojciech Józef Doroba s. Józefa i Bogumiły z d. Penar zam. Posada Górna oraz Justyna Katarzyna Malczewska c. Stefana i Jolanta z d. Możdżem  zam. w Tylawie zap. I.